Mňau Café Brno

Kontakt:

Josefská 516/1
602 00 Brno-město

  • www.mnaucafe.cz

Kočkafé Schrödinger v Brně je unikátní kavárna, která je zaměřená na poskytování péče o kočky a zároveň nabízí široký výběr káv a dalších nápojů pro návštěvníky. Kavárna byla pojmenována po slavném fyzikovi Erwinu Schrödingerovi a jeho slavném paradoxu kočky, který ilustruje zákonitosti kvantové mechaniky.

V Kočkafé Schrödinger se nachází velké množství pelíšků a hraček pro kočky, aby se zde mohly cítit co nejpříjemněji. Kočky jsou zde chovány v bezpečném a zdravém prostředí a návštěvníci si mohou užívat jejich společnosti při relaxaci u šálku kávy. Kavárna nabízí také malý výběr občerstvení, jako jsou koláče a zákusky.

Prostředí Kočkafé Schrödinger je velmi útulné a příjemné, s pohodlnými sedačkami a stolečky ideálními pro odpočinek a relaxaci. Kavárna je navíc velmi vstřícná k rodinám s dětmi a poskytuje bezpečné prostředí pro hraní s kočkami pro jejich malé děti.

V Kočkafé Schrödinger je také možné pořádat různé akce, jako jsou oslavy narozenin, firemní večírky nebo jiné společenské události. Kavárna je velmi oblíbená mezi milovníky koček a kávy v Brně a jeho okolí a její unikátní koncept přitahuje stále více návštěvníků. Tak proč si nezajít do Kočkafé Schrödinger v Brně a vychutnat si šálek kávy v příjemném prostředí plném roztomilých koček?


Facebook
Facebook
fb-share-icon
Instagram
WhatsApp