Pelíšek – kočičí kavárna

Kontakt:

třída Kpt. Jaroše 1947/37a
602 00 Brno

  • +420 773 500 640
  • www.kocicipelisek.cz

Pelíšek kočičí kavárna v Brně je místo, kde se mohou milovníci koček a kávy setkat a vychutnat si příjemné chvíle v příjemném prostředí. Tato kavárna je zaměřena především na poskytování péče o kočky, které jsou zde chovány v bezpečném a zdravém prostředí. V pelíšku kočičí kavárně se nachází velké množství pelíšků a hraček pro kočky, aby se zde mohly cítit co nejpříjemněji.

Kromě toho v pelíšku kočičí kavárně najdete také široký výběr káv a dalších nápojů, stejně jako malý výběr občerstvení, jako jsou koláče a zákusky. Prostředí kavárny je velmi příjemné a útulné, s pohodlnými sedačkami a stolečky, ideálními pro relaxaci a odpočinek.

Návštěvníci pelíšku kočičí kavárny mohou obdivovat kočky a dozvědět se o nich více od přátelského a ochotného personálu. Kavárna je navíc velmi vstřícná k rodinám s dětmi a jejich malým dětem poskytuje bezpečné prostředí pro hraní s kočkami.

V pelíšku kočičí kavárně je také možné pořádat různé akce, jako jsou oslavy narozenin, firemní večírky nebo jiné společenské události. Tento unikátní koncept kavárny se stal velmi oblíbeným místem pro všechny milovníky koček a kávy v Brně a jeho okolí. Tak proč si nezajít na šálek kávy a přitom si pohrát s kočkami v pelíšku kočičí kavárně v Brně?


Facebook
Facebook
fb-share-icon
Instagram
WhatsApp