Petkit Eversweet 2S Chytrá fontána má 2 pozitiva

Petkit Eversweet 2S

Petkit Eversweet 2S je inteligentní vodní fontána pro kočky. Pokud hledáte futuristický design a funkčnost fontánky na vodu, tak jste na dobré cestě.

Petkit Eversweet 2S je jedna z mála vodních fontán pro kočky, která lze ovládat mobilní aplikací.

A pozor! Jako jedna z mála je na USB nabíjení. Lze nabíjet i ze sítě samozřejmě.

Představíme vám tuto fontánu a její alternativy, abyste se mohli správně rozhodnout, která fontána bude ta nejvhodnější pro vás a vašeho mazlíčka.

 • USB nabíjení
 • 2 programy filtrace
 • bez mobilní aplikace

Jak si cenově stojí s konkurenty?

Co všechno Petkit Eversweet 2S umí?

parametry

 • Velikost: 180 mm × 180 mm × 155 mm
 • Objem: 2L
 • Hmotnost: 1,03 kg

2 režimy

Petkit Eversweet funguje ve dvou režimech. Některé fontány jen zapnete a jejich čerpadlo jede nonstop. U této fontány máte na výběr ze dvou programů. Jeden program je právě ten, že fontánka zurčí bez přestání. A ten druhý je úspornější, protože se fontánka spouští jen v určitých intervalech. Záleží jen na vás, jak si svou vodní fontánu pro kočku nastavíte.

Režim Normal – to je běžný režim, který máme zapnutý přes den. Čerpadlo jede nonstop.

Režim Smart – režim Smart je úspornější režim, který ušetří energii. Smart pouští fontánku jen v určitých intervalech.

Režim Normal je určitě vhodný ve chvíli, kdy máte kotě nebo kočku, která si teprve na fontánku zvyká. Je kní nedůvěřivá a chcete v ní vzbudit zvědavost o fontánu. Necháte ji stále zapnutou, ať si kočka může kdykoliv vodu nabídnout.

Velmi tichá vodní fontána

Fontánka je opravdu velmi tichá, jak se často zmiňují recenze. Nebojte se, že by vás rušila. Hlučnost nedosahuje ani 40dB.

Filtrační systém Petkit Eversweet 2S

Vodní fontány jsou založeny na třístupňovém filtračním systému, díky kterému udržuje vodu čerstvou a čistou po delší dobu. Má filtrační systém, který odstraňuje nečistoty a bakterie z vody.

LED diody a senzory

Díky svému futuristickému designu a snadnému ovládání se Petkit Eversweet 2S hodí do každého domova, který je moderním technologiím nakloněna.

Vpředu přístroje je velké okýnko, které sleduje úroveň hladiny vody.

Na přední straně jsou také umístěny diodky, které vám dají informaci o tom, který režim je právě zapnut. Napravo je kontrolka normálního režimu a nalevo Smart režimu.

LED diody sledují úroveň vody a stav filtru. Pokud kontrolka svíti oranžově, tak vyměňte filtr.

Petkit Eversweet 2S je také vybaven senzorem, který vás upozorní, když je třeba vyměnit filtr. To umožňuje snadnou údržbu fontány a zajišťuje, že vaše zvíře má vždy čistou a svěží vodu k pití.

První rozbalení

Instrukce, jak sestavit vodní fontánu Petkit eversweet:

 1. Rozbalte a vyjměte hlavní zařízení a všechny součásti.
 2. Před instalací namočte filtr do vody a důkladně jej vyčistěte.
 3. Vypláchněte nádržku na vodu, zásobník na filtr a vrchní paletku.
 4. Namontujte čerpadlo a výstupní potrubí, ujistěte se, že je čerpadlo správně umístěno ve spodní drážce a výstupní trubku zarovnejte s výstupem vodního čerpadla a pevně ji přitlačte.
 5. Doplňte vodu do vnitřního sudu hlavního zařízení, kapacita vody nesmí překročit max. úroveň vody.
 6. Po vyčištění nainstalujte příslušenství ve správném pořadí a zarovnejte výstupní potrubí s výstupními otvory vyhrazenými pro každou část.
 7. Zapojte napájecí kabel USB do napájecího portu ve spodní části a poté do zásuvky, a zapněte zařízení.

Pokud budete postupovat podle těchto kroků, tak určitě snadno a úspěšně nainstalujete vaši vodní fontánu.

Jak se Petkit Eversweet 2S ovládá

Hlavní tlačítko je klíčovou součástí fontány, slouží k zapnutí a vypnutí zařízení. Pokud stisknete tlačítko krátce, fontána se zapne, pokud jej stisknete na delší dobu, fontána se vypne.

Mezi dvěma režimy – normální a smart režim – lze přepínat krátkým stisknutím hlavního tlačítka.

Indikátor nedostatku vody je modré světlo, které signalizuje, že v fontáně došlo ke kritickému nedostatku vody a zařízení se automaticky přepne do pohotovostního režimu. Jakmile se fontána naplní vodou, dávkovač se znovu spustí do normálního provozu.

Normal režim znamená nepřerušované dávkování vody, kdy fontána pracuje non-stop. Smart režim pracuje s periodou 3 minut práce a 3 minut pauzy.

Kontrolka filtru je oranžová, svítí-li, znamená to, že filtr je třeba vyměnit. Pro resetování filtru stiskněte tlačítko resetování černého filtru ve spodní části hlavního zařízení, dokud oranžová kontrolka nezhasne.

Výhody Petkit Eversweet 2S

Petkit Eversweet 2S Chytrá fontána 2 l má několik výhod:

 • Pravidelné filtrace vody: Fontána má integrovaný filtr, který odstraňuje nečistoty a bakterie z vody, což zvyšuje její kvalitu a chuť.
 • Smart režim: Fontána má režim, který pracuje s periodou 3 minut práce a 3 minut pauzy, což zajišťuje, že voda v fontáně zůstává čerstvá a kočka má k dispozici čerstvou vodu po celý den.
 • Pohodlný design: Fontána má stylový design a je vyrobena z kvalitního materiálu, což ji činí atraktivní pro kočky a zároveň ji umožňuje snadno čistit a používat.
 • USB nabíjení

Dle této Petkit Eversweet 2S recenze tuto fontánu pro kočky jen doporučujeme.

Pokud byste hledali podobné chytré fontány, tak můžeme doporučit : Tesla Smart Pet Fountain, Xiaomi Smart Pet , Petorneer Fresco mini Plus WiFi

A pokud nehledáte takovou moderní fontánu, tak se podívejte na nejlepší keramické fontány.

Facebook
Facebook
fb-share-icon
Instagram
WhatsApp