Petoneer Fresco mini Plus WiFi je fontána s USB nabíjením

Petoneer Fresco mini Plus WiFi

Petoneer Fresco mini Plus WiFi je dlouhý název, ale musí se odlišovat od jiných Petoneer fontán, které mají jiné funkce.

Podle názvu už poznáme, že je to další fontána pro kočky ovladatelná přes mobilní aplikaci. Takže pokud holdujete těmto moderním vymoženostem, tak to určitě oceníte.

Ruku v ruce jde moderní technologií i tento futuristický design.

Petoneer Fresco mini Plus WiFi je tedy další smart fontána. Čím ale předčí své konkurenty? Pojďme se podívat.

Jak si cenově stojí s konkurenty?

Co všechno Petoneer Fresco mini Plus WiFi umí?

Filtrační systém

Čtyřfázové filtrace udržuje vodu čistou a svěží. Pracující automatická filtrace cirkulace neustále čistí vodu. Nečistoty a nežádoucí elementy stopne filtrace na jedné ze čtyř úrovní.

Filtrace se skládá z bavlny, kokosové skořápky a aktivního uhlí, iontového výměnného resinu a KDF. Voda prochází filtry, aby se zlepšila její kvalita a účinně chránila močový systém vaší kočky. Kočky jsou náchylné k onemocnění ledvin a filtrace fontány je skvělou prevencí.

Mobilní aplikace

Petoneer Fresco mini Plus WiFi můžete ovládat a kontrolovat pomocí aplikace. člověk je hned klidnější, když zrovna není doma a má přehled.

LED indikace

I Petoneer Fresco mini Plus WiFi disponuje LED osvětlením, který nám dává signál, že něco je nebo není v pořádku.

V případě této fontánky blikající modré světlo znamená, že víc jak 30 dnů nebyl vyměněn filtr. To není zas takový problém. Zbystřit byste měli pokud fontána bude prosvítat červeně. To znamená nízká hladina vody. Fontána je třeba doplnit vodou.

Ergonomie

Ergonomie je důležitá v tomto případě nejen pro krční páteř kočiček, ale tady i pro spád vody. Vyzkoušeno je, že skvěle funguje 7° naklonění.

Voda teče jako horský potok, což pomáhá zvířatům vrátit se do svého přirozeného prostředí.

Jak často doplňovat vodu do fontány?

V této fontáně je objem 1,9L. Naprosto dostačující. Kočkám voda vydrží na 5 až 7 dnů. Záleží na hydratačních potřebách vašich mazlíčků.

Jak se Petoneer Fresco mini Plus WiFi

Úplně jednoduše ovládáte tento futuristický přístroj. Má pouze jedno tlačítko.

Je Petoneer Fresco mini Plus WiFi hlučná?

Ne, není. Stejně jako jiné filtrace v této smart kategorii. Výrobce uváddí, že hlasitost dosahuje max 35 dB.

Parametry

Rozměry: 180x175x147mm

Hmotnost: 750 g

Shrnutí, co získáte koupí Petoneer Fresco mini Plus WiFi

Petoneer Fresco mini Plus WiFi se nám moc osvědčila.

Je jiná už ve své velikosti. Všechny ostatní smart fontány mají téměř vždy 2l. Tato fontána má „jen“ 1,9L, ale samozřejmě pro kočky je to dostačující. A díky menšímu objemu je celkově menší a sympatičtější vzhledově. Váží jen 750g. A to je velmi praktické.

To, že je menších rozměrů využijeme díky tomu, že si ji můžeme nabít pomocí USB kabelu a nemusí být stále poblíž zásuvek. Je přenosná, což je opravdu praktické. Nemusí být stále napojena na šňůru.

Tato fontána má spád 7°, takže je přístupnější pro kočky. Pije se jim přirozeněji. Díky tomu naklonění je i jemněji slyšet dopad proudu vody.

Ovládání je opravdu snadné. Není co poplést, když je tam jen jedno tlačítko.

Tato fontána nemá žádný úsporný režim. Voda stále cirkuluje bez zastavení. Ale neznamená to nic negativního, protože spotřeba energie je opravdu minimální.

Tato fontána určitě stojí za zvážení. Záleží už jen na aktuální ceně v porovnání s alternativami.

Pokud zvažujete alternativy k této fontáně, tak se určitě podívejte na Tesla Smart Pet Fountain, Xiaomi Smart Pet Fountain, a Petkit Eversweet 2S

A pokud nehledáte takovou technickou vymoženost, tak se podívejte na nejlepší keramické fontány.

Facebook
Facebook
fb-share-icon
Instagram
WhatsApp