Pusheen je kočka, tak si kup na sebe Pusheen věci a budeš větší kočka

Kdo je Pusheen ?

Pusheen je kreslená kočka, kterou vytvořila v roce 2010 Claire Beltonová. Od té doby Pusheen urazila kus cesty, protože se stala celebritou dětí i dospělých.

Pusheen název vznikl z irského výrazu puisín, což znamená kotě. Ilustrátorka Claire Beltonová a její manžel Andrew Duff vytvořili komiks Everyday cute. Tento komiks zobrazuje denní život Clair a Andrewa s jejich žlutým labradorem Carmen a kočkou Pusheen.

Později se stala hlavní hvězdou jen kočka Pusheen. V roce 2011 byla uvedena v komiksu „Pusheen things“ – Pusheen věci. Od té doby její popularita rostla, facebook vytvořil pusheen nálepky.

Takže tato roztomilá kočička se stala hvězdou internetového virtuálního světa a její sláva se propsala i do toho našeho skutečného.

Pusheen je roztomilá baculatá kočička, která propůjčila svou roztomilost a tvář mnoha předmětům. Každý milovník pusheen chce mít pusheen věci. Tomu se neubráníte. Na výběr je toho opravdu hodně, samozřejmě můžete mít pusheen tričko, pusheen hrnek, pusheen polštář, pusheen povlečení, pusheen plyšák, pusheen klíčenka, pusheen omalovánky.

Pusheen kosmetika

Pusheen balzám na rty 3D

Pusheen balzám na rty lesní ovoce

Hydratační antibakteriální mýdlo na ruce

Pusheen pleťová maska

Pusheen balzám na rty vanilka

Pusheen balzám na rty vanilka

Pusheen balzám na rty jahoda

Pusheen hydratační krém na ruce

Pusheen pleťová maska

Pusheen pleťové mléko

Pusheen sprchový gel a šampón

Pusheen sprchový gel CHIA

Pusheen oblečení

Pusheen kniha

1.Pusheen – Já, košišta!

Proč se nám líbí?

  • krásně animovaná
  • vtipná
  • listovat a číst na přeskáčku

Pusheen – Já, košišta je základní kniha, která by vám neměla chybět. Dozvíte se všechno, co potřebujete o této kočce vědět. Zjistíte ,kdy slaví narozeniny, co má nejraději, s kým bydlí. Seznámíte se s její povahou a vlastnostmi.

Kniha je plná nádherných obrázků a vtipných prupovídek.

Určitě udělá radost každému milovníkovi kočky, protože v jejích vlastnostech najde i tu svou kočičku, kterou má doma.

V první části Já, košišta se seznámi s kočkou samotnou. Co má ráda, jaký má plán s hlazením nebo například, co je pro ní ideální víkend. Naučí vás, jak být milý. Prozradí vám tajemství, jak si obstarat dobrůtky.

V druhé části Já, košišta

2. Bambilion životů košišty Pusheen

Proč se nám líbí?

  • krásně animovaná
  • vtipná
  • listovat a číst na přeskáčku

Zatímco kniha Pusheen, Já košišta je seznámení s Pusheen, její povahou a stylem života, tak Bambilion životů košišty Pusheen je o několika podobách této hvězdné kočky.

Je tady Pusheen v několika podobách : Pastelová Pusheen, Pátračka Pusheen, Malá mořská číča a třeba ještě Dračí tlapišta. A plno jiných.

Tento díl je už víc o fantazii a zábavě. První díl je pro všechny milovníky koček. Druhý díl je pro fanoušky prvního dílu Pusheen, Já košišta a pak pro hravé lidi všech věkových kategorií.

V druhé části Já, košišta

3. Pusheen peče! Kuchtíme s košištou

Proč se nám líbí?

  • krásně animovaná
  • nápadité recepty

Tato Pusheen peče! kniha je pro opravdové fajnšmejkry. Plno tématických receptů, které souvisejí s pusheen. Kdo rád peče a je hračička, tak tuto knihu musí mít.

Jen s touto knihou připravíte skvělou Pusheen párty.

V druhé části Já, košišta

Co o ní ještě nevíte ?

Je to krásná roztomilá baculatá kočka. Má šedou barvu, tmavé pruhy a malinké nožičky. narodila se 18. února a je to kočka. Sama o sobě říká, že nejlepší jsou na ní polštářky na tlapkách. Bydlí v rodinném domě. A mezi její koníčky patří blogování a spánek. Miluje jídlo a její oblíbené slovo je mňau. Jejím snem je mít kamarády všude po světě.

Co má Pusheen ráda? Hudbu, jídlo, kamarády, rodinu, spaní, Internet.

Facebook
Facebook
fb-share-icon
Instagram
WhatsApp