TESLA Smart Pet Fountain je chytrá designová fontána

Tesla Smart Pet Fountain je vysoce technologická fontána pro kočky a jiné domácí mazlíčky. Ale nenechte se zaskočit. Není to žádná raketová věda pro uživatele, který nikdy takovou fontánku neviděl. Sestavení a používání je opravdu intuitivní a snadné.

Pokud vyžadujete špičkovou péči o mazlíčky a milujete moderní technologie, tak Tesla Smart Pet Fountain je ta pravá kočičí fontána pro vás.

Očekáváme, že bude udržovat naše miláčky hydratované a šťastné tím, že jim poskytuje čerstvou a čistou vodu na požádání.

Ale nabídne nám ještě něco navíc?

Porovnání cen chytrých fontán

Co si myslíme o ceně?

Cena v porovnání s jinými chytrými fontánami není vysoká. Naopak. Je nejnižší. Myslíme si, že to odpovídá funkcím, které má a které ji chybí.

Pokud chcete náročnější funkce, tak se poohlédněte po Xiaomi Smart Pet Fountain nebo Petkit Eversweet 2S, Petorneer Fresco mini Plus WiFi

Proč ano ve zkratce

Mobilní aplikace

Fontánu si můžete ovládat pomocí mobilní aplikace Tesla Smart, což umožňuje sledovat spotřebu vody vaší kočky a provádět úpravy nastavení fontány podle vašich potřeb. Tato aplikace je v češtině. Pokud máte i jiné domácí zařízení od Tesly, tak jej můžete všechny společně ovládat touto jedinou aplikací. To je opravdu pohodlné.

Vestavěný filtrační systém

Fontána má vestavěný filtrační systém, který odstraňuje nečistoty a bakterie z vody, což zajišťuje, že voda je pro vaši kočku bezpečná k pití.

LED světlo

Automat je vybaven LED světlem, které umožňuje vidět vodu v noci nebo v tmavých prostorách. Zajímavá funkce, ale hodí se.

Nastavitelná výška

Napájecí automat má nastavitelnou výšku, což umožňuje nastavit výšku vody pro různé velikosti zvířat. To znamená, že i malá zvířata budou mít snadný přístup k vodě.

Design

Fontána má elegantní a moderní design, který se hodí do jakéhokoliv interiéru.

Samočistící systém

Fontána se automaticky vypláchne po každém použití, což znamená, že voda je stále čerstvá a čistá, a vy se nemusíte starat o čištění fontány.

První kroky s TESLA Smart Pet Fountain

uto fontánu uvedete do provozu opravdu v mžiku.

 1. Vybalte ji z krabice
 2. Těch pár části jednoduše sestavte dohromady
 3. Rozmyslete si, kde ji umístíte
 4. Naplňte ji vodou
 5. Zapojte ji do elektrické sítě
 6. Zmáčkněte jediné tlačítko SET

A je to! Čerpadlo jede a voda zurčí.

Popis TESLA Smart Pet Fountain

Jednou z nejvýraznějších funkcí Smart Pet Fountain je její samočistící systém. To určitě potěší mnohé z nás. Je to opravdu velká výhoda pokud některý den máte toho hodně na práci. Už žádné špatné svědomí, že jste to zanedbali.

Napájecí automat se automaticky vypláchne po každém použití, aby fontána zajistila, že voda bude čerstvá a čistá.

Má také vestavěný filtrační systém, který odstraní nečistoty a bakterie z vody, takže je pro vaše zvířátko bezpečné ji pít.

Parametry Tesla smart pet fountain

objem 2 500 ml

výška 17,5 cm

průměr 23 cm

Tesla Smart Pet Fountain plní sen mnoha chovatelů. Je pro ně pohodlný, bezpečný a udržuje se sám v čistotě. Navíc ji můžeme sledovat a ovládat pomocí mobilní aplikace. Mobilní aplikace umožňuje sledovat spotřebu vody vašeho zvířete a provádíte si úpravy nastavení napájecího automatu podle vaší potřeby. Aplikace je v češtině. Skvělé je, že když máte ještě nějaké zařízení v domácnosti od Tesly, tak je všechny ovládáte pohodlně díky této jedné aplikace.

Aplikace vám bohužel neukáže aktuální stav vody, ale důležitější je, že vás upozorní, když voda dochází. To je určitě to podstatné, aby vám připomněla, že vodu musíte kočce doplnit.

Navíc Tesla vyrobila napájecí automat z odolných a kvalitních materiálů, které něco vydrží. Nebojte se, že by ji váš mazlíček rozbil.

Filtrační systém Tesla Smart Pet Fountain

Filtrační systém u Tesla Smart Pet Fountain funguje tak, že odstraňuje nečistoty a bakterie z vody, kterou vaše zvíře pije. Používá kombinaci různých filtračních metod, aby zajistil, že voda je co nejčistší.

Filtr se skládá z několika vrstev, které čistí a filtruje vodu nejen od nečistot. Čistí ji o nežádané minerály, které mohou kočkou způsobovat problémy s ledvinami. Filtruje vodu tak, aby byla bez zápachu.

Zbavuje ji zbytkového chlóru. Určitě znáte své kočičí miláčky dobře a víte, že někdy jin zkrátka voda nevoní.

 1. Pryskyřice s aktivní výměnou iontů
 2. Aktivní uhlí
 3. Bavlněný filtr filtr

UV verze – A tady je u verze TESLA Smart Pet Fountain UV navíc sterilizace pomocí UV lampy. UV lampa ničí opravdu důsledně bakterie, takže můžete vodu nechat delší dobu nevyměněnou. Na stránkách výrobce jsmese dočetli, že až 5 dnů.

Filtrační systém Tesla navrhla tak, aby zajistil, že voda, kterou vaše zvíře pije, je co nejčistší a nejzdravější. Filtry doporučují měnit v pravidelných intervalech.

Postřehy během užívání fontány

Vodu nám stačilo doplnit jednou za 3 dny. Myslíme, že častěji než 1x za 2 dny ji nebudete doplňovat.

I když máme celkem tvrdší vodu, tak jsem čistili fontánku 1x týdně.

Výrobce uvádí, ať filtr měníme 1x za měsíc. Nic se nestane, když to nestihnete a vyměníte jej později.

Fontánka není hlučná. Líbí se nám zvuk tekoucí vody, je to příjemný zvuk. Pokud vás tekoucí voda ruší, tak z vedlejší místnosti ji neuslyšíte.

Výrobce uvádí, že přístroj spotřebuje 1kWh za 10 dní.

Jak přidat vodu do Tesla Smart Pet Fountain

Instrukce pro přidání vody do fontány pro kočky Tesla Smart Pet Fountain jsou velmi jednoduché a snadné.

 1. Není nutné vypínat napájení, jednoduše vyjměte nádrž na vodu a víko.
 2. Vyjměte nádrž na vodu a víko.
 3. Přidejte vodu až po úroveň MAX na nádrži na vodu. Upozornění: Nepoužívejte horkou vodu.
 4. Vraťte víko a nádrž na vodu zpět na své místo.

Je velmi důležité, abyste přidávali vodu pouze do maximální úrovně, aby se zabránilo přetečení a úniku vody. Nepoužívejte horkou vodu, protože by to mohlo poškodit fontánu a způsobit nebezpečí pro vaši kočku. A praktické na tom je, že je to tak snadný proces, že během toho nemusíme fontánu vypínat z napájení.

Návod, jak čistit fontánu Tesla Smart Pet Fountain

Pro udržení kvality vody a správného fungování filtračního systému doporučujeme čistit napájecí automat alespoň jednou týdně a měnit vodu.

 1. Odstraňte víko nádrže na vodu a vyčistěte ji.
 2. Pečlivě vyjměte filtr a drážku.
 3. Vyčistěte drážku filtru a odstraňte nečistoty.
 4. Vyčistěte čerpadlo.
 5. Vyčistěte uvnitř nádrže na vodu a vysušte vnější stranu.
 6. Když nahradíte filtrační drážku, zkontrolujte, zda západka je v poloze uzavření.

Recenze jsou na tuto fontánu kladné. Uživatelé chválí, že je tato fontána na vodu pro kočky tichá. Ovládání, instalace a údržba je opravdu snadná. A co je taky opravdu důležité, tak zvíře není hydratované, protože fontána kočky láká pít.

Tesla Smart Pet Fountain je skvělou volbou pro majitele zvířat, kteří chtějí zajistit, aby jejich mazlíčci měli přístup k čerstvé a čisté vodě kdykoliv. S jeho pokročilými funkcemi a pohodlným designem je snadné udržovat vaše kočky a psy hydratované a zdravé. To znamená, že vaše zvíře bude zdravější a šťastnější, a vy se nebudete muset starat o čištění napájecího automatu.

A pokud nehledáte takovou technickou vymoženost, tak se podívejte na nejlepší keramické fontány.

Facebook
Facebook
fb-share-icon
Instagram
WhatsApp